Vstupenky

Ceny vstupenek

Plné vstupné 150 Kč
Děti / studenti / důchodci 100 Kč
ČLENOVÉ KLUBU MLADÝCH DIVÁKŮ BRNO pro vybraná představení 80 Kč
studenti KONZERVATOŘE a Divadelní vědy MU 50 Kč
ZTP , ZTP-P zdarma
Vstupenky objednané přes email nebo telefonicky:
Skupina (6 a více osob) 80 Kč
Absolventi 50 Kč
U3V, VIP, media a odborná veřejnost zdarma

Ceny předplatného

Základní předplatné 600 Kč
...

Kupte si vstupenky pohodlně online

Zobrazit program

Ceny ostatních představení, koncertů a vystoupení hostujících souborů se mohou lišit  a jsou uvedeny v programu divadla.

Divadlo využívá služeb prodejního portálu GoOut.net

Vstupenky je možno rezervovat i koupit v předprodeji online. 

Rezervace je platná 10 pracovních dnů, vstupenky je v této době možné zaplatit online nebo v hotovosti a pokladně divadla v hrací dny vždy hodinu před představením

případně na Informačním středisku JAMU ASTORKA, Novobranská 3 během otevírací doby:

pondělí  13:00 – 16:00
úterý  9:00 – 12:00
středa  13:00 – 16:00
čtvrtek  9:00 – 12:00
pátek 9:00 – 12:00

Diváci mohou využít také služeb prodejny TIC BRNO Panenská 1, Brno Po–Ne 9:00–18:00

Studenti a pedagogové JAMU, studenti uměleckých škol, členové KMDB…, kteří využíjí možnosti vstupenek za zvýhodněnou cenu, se u vstupu do sálu musí prokázat platným průkazem.

Dotazy a specifické rezervace prosím adresujte na mail dno@jamu.cz.

Pokladna je otevřena vždy hodinu před začátkem představení a lze v ní zakoupit i vstupenky na další inscenace v daném či následujícím měsíci, který je již v předprodeji.  

Telefon na recepci divadla 542 591 800

 

PŘEDPLATNÉ DF JAMU PRO DIVADLO NA ORLÍ

Divadlo na Orlí nabízí v sezóně 2023/2024 5 inscenací (SBOR a komponované večery Teorie záchodové kabinky /Sólo, Tak samo jak wy / Člověče, nezlob se!, Obraz ženy / Origin of Clouds aneb co znamená v něco věřit, MÁJÁ / Posté) Cena předplatného je o 20% levnější než vstupenky v běžném prodeji, kupujete 5 slevových kódů na 5 inscenací. Máte možnost si termín představení zvolit sami dle programu po celou sezonu 2023/24, při rezervaci konkrétního termínu zadáte kód a již nic neplatíte.

Pro skupiny máme stále akci 3 + 1 zdarma

Předplatné je v prodeji od 1. 9. 2023 do 30. 4. 2024 online přes platformu GoOut, osobně v informačním centru Astorka a v hrací dny na pokladně divadla 60 minut před začátkem představení.

 

UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY

Divadlo na Orlí / Hudebně-dramatická laboratoř JAMU není typickou divadelní repertoárovou scénou. Jedná se o víceúčelové výukové pracoviště JAMU, jejímž primárním cílem je umožnit studentům absolvovat studium po praktické stránce. Inscenace, které uvádíme, mají proto omezený počet repríz.
Inscenace uvádíme pouze jednu sezónu, poslední reprízy se uskutečňují zpravidla koncem května. V případě operních inscenací se z organizačních důvodů odehrají všechny reprízy vždy v jednom bloku po premiéře, repríz je podstatně méně než u muzikálů, vzhledem k vytížení studentů instrumentální hry (členů orchestru) v další výuce a vzhledem k menšímu počtu posluchačů operního zpěvu, než je tomu u jiných oborů (činohra, muzikál).
Všem zájemcům doporučujeme, aby využili možnosti rezervace vstupenek přes internet.
Děkujeme za pochopení.