Vstupenky

Ceny vstupenek

 

DOSPĚLÍ 150 Kč

DĚTI / STUDENTI / DŮCHODCI 100 Kč

STUDENTI JAMU / KONZERVATOŘE zdarma

 

V případě hostujících souborů jsou ceny totožné, pouze studenti JAMU/konzervatoře mají vstup za 50 Kč, pokud není uvedeno jinak.

 

Vstupenky se rezervují online, pokud není v programu uvedeno jinak. Rezervaci lze provést pouze v plné ceně (150,-), slevy budou přiznány při koupi na pokladně po prokázání se příslušným dokumentem - studentský průkaz, důchodcovský průkaz apod.

 

Vstupenky je od 1. 2. 2015 nutné vyzvednout nejpozději půl hodiny před začátkem představení, jinak propadají.

Pokladna je otevřena vždy hodinu před začátkem představení a lze v ní zakoupit i vstupenky na další inscenace v daném či následujícím měsíci, který je již v předprodeji.  

Telefon na pokladnu - vždy hodinu před představením: 542 591 814.

 

REZERVACE ONLINE V SEKCI PROGRAM nebo na webové stránce GoOut.net

 

UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY

Divadlo na Orlí / Hudebně-dramatická laboratoř JAMU není typickou divadelní repertoárovou scénou. Jedná se o víceúčelové výukové pracoviště JAMU, jejímž primárním cílem je umožnit studentům absolvovat studium po praktické stránce. Inscenace, které uvádíme, mají proto omezený počet repríz.
Inscenace uvádíme pouze jednu sezónu, poslední reprízy se uskutečňují zpravidla koncem května. V případě operních inscenací se z organizačních důvodů odehrají všechny reprízy vždy v jednom bloku po premiéře, repríz je podstatně méně než u muzikálů, vzhledem k vytížení studentů instrumentální hry (členů orchestru) v další výuce a vzhledem k menšímu počtu posluchačů operního zpěvu, než je tomu u jiných oborů (činohra, muzikál).
V současné době se pokoušíme prosadit jisté organizační změny ve výuce tak, abychom mohli v dalších letech navýšit počet repríz operních inscenací a uspokojit tak více diváků. Zároveň všem zájemcům doporučujeme, aby využili možnosti rezervace vstupenek přes internet nebo telefonicky vždy od 10. dne předchozího měsíce.
Děkujeme za pochopení.