Encounter 2017 - The Metamorphosis (HR - Záhřeb)

Encounter 2017 - The Metamorphosis (HR - Záhřeb)

Mezinárodní festival divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2017


Od 28.3. do 1.4. se na 5 brněnských scénách představí studenti z 13 škol z celého světa. V hlavním programu bude k vidění 14 představení, která zahrají n účastníci ze Španělska, Izraele, Itálie, Polska, Rakouska, Chorvatska, Kolumbie či Slovenska. Českou republiku reprezentuje mimo Janáčkovu akademii múzických umění v Brně i Divadelní fakulta Akademie múzických umění v Praze. S hlavním programem se bude prolínat i část off-programová, která se postará o další kulturní dění během celého festivalu.


V Divadle na Orlí uvedeme v pátek 31.3. od 15.15 a od 18.00

inscenaci Akademie dramatických umění ze Záhřebu

THE METAMORPHOSIS

Tato produkce se zabývá třemi subjekty, jejími vzájemnými vztahy a spojením. Tyto subjekty jsou společnost, rodina a jednotlivec a zde vstupuje Gregor Samsa. Jeho proměna v brouka je metaforou na odlišnost bytí, na něco, co ani rodina ani společnost neočekává, na bytí tím Jiným.

//

This production deals with three entities and their interrelations, their conjunctions and those three are: society, family and the individual. His metamorphosis into a bug is a metaphor for being different, for being something that neither his family nor society expected, for being the Other.

Více informací na www.encounter.cz, vstupenky jsou v předprodeji v síti www.goout.net 

print Formát pro tisk

Kategorie: Archív aktualit