Encounter 2017 - Off program: MISTR, r.Zuzana Fischerová

Encounter 2017 - Off program: MISTR, r.Zuzana Fischerová

V rámci off programu 27. ročníku  mezinárodního festivalu divadelních škol ENCOUNTER/SETKÁNÍ 2017 se na scénu Divadla na Orlí vrací experimentální hudebně dramatické představení režisérky Zuzany Fischerové MISTR.

Autorkou scénáře a libreta je režisérka projektu BcA. Zuzana Fischerová, studentka 1. ročníku magisterského stupně oboru Operní režie na Hudební fakultě JAMU. Autorský semestrální projekt režisérky volně čerpá z knihy Michaila Bulgakova Mistr a Markétka, propojuje zpívané části s činoherními a melodramatickými úseky. Dílo se zabývá uzavřeností, osamělostí a světem iluzí každého z nás. Je o rozporech a společných prvcích iluzí a skutečností. Autorem hudby je Daniel Šimek, student 2. ročníku bakalářského stupně oboru Kompozice na Hudební fakultě JAMU.  

MISTR MISTR

                                                                                                                                       Fotografie: Vojtěch Kába

Dílo doprovází komorní orchestr složený z klavíru, violy, basklarinetu, klarinetu a bicích. Celý prostor je jedna velká scéna, tedy i divácký prostor se stává součástí představení. Spojujeme několik postav do osoby jednoho performera (herec, zpěvák).

Místo a čas uvedení: sobota 1.4. od 14.30 - Velká zkušebna, 6. patro, Divadlo na Orlí, Orlí 19

Kapacita míst na představení je omezena 40 sedadly.

 

Vstup zdarma, rezervace nutná přes festivalový předprodejní systém GOOUT.NET

print Formát pro tisk

Kategorie: Archív aktualit